GERDA STRÖMBERG. Vase, glas, model „3314", Eda Glasbruk.

4455582. GERDA STRÖMBERG. Vase, glas, model „3314", Eda Glasbruk.

Signeret Eda 30 nedenunder.
Højde 32 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Gerda Strömberg (1879–1960)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Eda 30 nedenunder.
Højde 32 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Gerda Strömberg (1879–1960)

Antal besøg: 878