MODELJERNBANE, DB DIESEL LOKOMOTIVER, LIMA ITALIEN.

4455401. MODELJERNBANE, DB DIESEL LOKOMOTIVER, LIMA ITALIEN.

Højde 5, længde 13 cm.

Brugsslitage, støddæmper foran mangler, ikke slidt, utrimmet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 5, længde 13 cm.

Antal besøg: 168