LYSESTAGER, 1 par, metal, Solid Lidköping, 1900-tallet.

4455353. LYSESTAGER, 1 par, metal, Solid Lidköping, 1900-tallet.

Højde ca. 19 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 19 cm.

Antal besøg: 169