TAGE HEDQVIST. Olie på lærred, signeret -42.

44552. TAGE HEDQVIST. Olie på lærred, signeret -42.

"Forårsmorgen, Arild". 54x81 cm.

Mindre farvefald.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farvefald.

Antal besøg: 4.619