Yderbeklædning, kobber, Kopparsmedjan Eskilstuna, 1900-tallet.

4455127. Yderbeklædning, kobber, Kopparsmedjan Eskilstuna, 1900-tallet.

Diameter ca. 21,5 cm. Højde ca. 16,5 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Brugt tinning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 178