SVEN BERTIL BERG, ætsning, ridder.

4455119. SVEN BERTIL BERG, ætsning, ridder.

Signeret og dateret 1976 og nummereret 239/325.
Rammemål 67x67cm.

Anvendelse, let gulnet blad og passepartout.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 67x67cm.

Antal besøg: 170