BÅD, jolle „Pioner 8".

BÅD, jolle „Pioner 8".
4455098. BÅD, jolle „Pioner 8".

Længde ca. 240 cm.
Bredde ca. 120 cm.
Højde ca. 44 cm.
Type Cert. 23:01 kl. 354159
(IKKE TRANSPORT).

En sædehætte mangler.
Årer med slid/skader inkluderet.
Vejr og aldersrelateret slid.
Ridser, mærker og mindre skader opstår.
Ikke fuldt gennemgået.
Tilgængelig til gennemgang på auktionshuset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 240 cm.
Bredde ca. 120 cm.
Højde ca. 44 cm.
Type Cert. 23:01 kl. 354159
(IKKE TRANSPORT).

En sædehætte mangler.
Vejr og aldersrelateret slid.
Ikke fuldt gennemgået.

Antal besøg: 1.059