SPISESUMSGRUPPEN, birk, Chippendale stil, midten af det 20. århundrede.

445502. SPISESUMSGRUPPEN, birk, Chippendale stil, midten af det 20. århundrede.

Bord, 4 stole, bordlængde 139, bredde 79, højde 73 cm.

Stor slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stor slitage og skader.

Antal besøg: 562