HERREARMBÅND, Omega Constellation, tærtepladeskive.

445461. HERREARMBÅND, Omega Constellation, tærtepladeskive.

Urkasse 34 mm, guld på stål, fra 1967, kaliber 564, 24 juveler, justeret i 5 positioner, temperaturkompensator, datovisning.

Knækket skive, såkaldt. tærteform i sølv med sortfarvet stregindeks, originalt glas, Omega æske.

Brugsslitage, bevægelse fungerer upåklageligt ved testning, bagkasse med mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.564