VITRINESKAB, „Stockholm“, IKEA.

4454454. VITRINESKAB, „Stockholm“, IKEA.

Guldlakeret med to døre. To løse, aftagelige glashylder. Bredde 90, dybde 40, højde 180 cm.

Brugsslitage. Enkeltmalingsskader. En hylde mangler. Belysningsfunktion ikke kontrolleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.050