SOFFBORD, AB A. Klaesson Möbelfabrik, Örebro, 2. halvdel af 1900-tallet.

4454366. SOFFBORD, AB A. Klaesson Möbelfabrik, Örebro, 2. halvdel af 1900-tallet.

Længde ca. 110 cm. Bredde ca. 60 cm. Højde ca. 58,5 cm.
Mærket.

Disk med mindre skader. Slid og slitage. Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket.

Antal besøg: 264