BERTIL LUNDQVIST, olie på panel, signeret.

4453880. BERTIL LUNDQVIST, olie på panel, signeret.

Ramme: ca. 46 x 53 cm
Panel ca. 37 x 44,5 cm.

Rammeslid opstår.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme: ca. 46 x 53 cm
Panel ca. 37 x 44,5 cm.

Rammeslid opstår.

Antal besøg: 227