SKAB, Otto Schulz for Boet.

445359. SKAB, Otto Schulz for Boet.

Eg, indvendig med 2 skuffer og hylde, Længde 127 cm, bredde 39 cm, højde 127 cm. Stempel signeret Boet Muligt manglende benstativ.

Der mangler kraftige skader på toppladen, revner på dørsiderne, bagside med skader, 1 nøglehulsbeslag og 1 hyldeholder. Løse ben, senere nøgle Mangler muligvis ben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.039