MADS MADSEN. FARVELITOGRAFI, sammensætning.

4453343. MADS MADSEN. FARVELITOGRAFI, sammensætning.

signeret, dateret 87 og nummereret 82/970,
65 x 52 cm.

uindrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

65 x 52 cm.

uindrammet.

Antal besøg: 181