ROCOCO kabinet fra 1700-tallet, delbart.

4453217. ROCOCO kabinet fra 1700-tallet, delbart.

Højde ca 245 cm
Bredde ca. 150 cm kam 163 cm
Dybde ca. 51/46 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, skader, reparation i tilfælde af låse.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 245 cm
Bredde ca. 150 cm kam 163 cm
Dybde ca. 51/46 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 559