GUNNAR LARSSON litografi, signeret 1953.

4453003. GUNNAR LARSSON litografi, signeret 1953.

Billedmål 29x48 cm.
Rammemål 45x63 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 29x48 cm.
Rammemål 45x63 cm.

Antal besøg: 203