AXEL HAMBORN. OLIE PÅ PANEL, signeret.

4452974. AXEL HAMBORN. OLIE PÅ PANEL, signeret.

33x41 cm
rammemål 42x51 cm.

noget løst i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

33x41 cm
rammemål 42x51 cm.

noget løst i rammen.

Antal besøg: 204