STEVEN CLARK akvarel, signeret.

4452923. STEVEN CLARK akvarel, signeret.

Billedmål 45x62 cm.
Rammemål 66x82 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.
Ramme med mindre ridsmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 45x62 cm.
Rammemål 66x82 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Antal besøg: 276