Serveringsvogn, Messing, Glas. 20. århundrede.

4452851. Serveringsvogn, Messing, Glas. 20. århundrede.

Drikkevogn i glas og messing fra det 20. århundrede.

Længde 72 cm.
Bredde 47 cm.
Højde 58 cm.

Betingelse for brug. Mindre ridser på glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 72 cm.
Bredde 47 cm.
Højde 58 cm.

Antal besøg: 346