OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE PÅ PANEL, signeret GH. Dateret 1896.

4452230. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE PÅ PANEL, signeret GH. Dateret 1896.

23x39 cm.

sædvanligt slid, malingstab i de øverste hjørner.

Få foretaget en gratis vurdering!

23x39 cm.

Antal besøg: 227