PETER MARTENSEN. Stående mand, offsettryk, blyant signeret og dateret -85.

445219. PETER MARTENSEN. Stående mand, offsettryk, blyant signeret og dateret -85.

Arkmål: 71x28 cm, uindrammet.

Mindre håndteringsfolder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Arkmål: 71x28 cm, uindrammet.

Mindre håndteringsfolder.

Antal besøg: 423