OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Urmager, olie på panel, utydeligt signeret.

4451449. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Urmager, olie på panel, utydeligt signeret.

Rammestørrelse 49 x 52 cm.

Rammeskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse 49 x 52 cm.

Rammeskader.

Antal besøg: 170