SKAB MED DISPLAYTOP, gustaviansk stil, 20. århundrede.

445109. SKAB MED DISPLAYTOP, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Højde 168 cm, bredde 104 cm, dybde 44 cm.

Brugsslitage. Farve knitrende. Pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 485