WILGOT LIND. abstrakt komposition, olie på lærred, signeret.

4451025. WILGOT LIND. abstrakt komposition, olie på lærred, signeret.

32x45 cm. Rammemål 46x59 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

32x45 cm. Rammemål 46x59 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 343