Kiste malet med roser, dateret 1844.

4450999. Kiste malet med roser, dateret 1844.

højde ca. 56, 96x49 cm.

Delvis senere maleri, nøgle mangler, låst, beskadiget, delvis senere bund.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde ca. 56, 96x49 cm.

Antal besøg: 300