Lampebord, taks, engelsk stil, 20. århundrede.

4450928. Lampebord, taks, engelsk stil, 20. århundrede.

Fineret i barlind. En kasse i sarg. Flap på hver kortside. Koblet benposition.

Bredde ca. 47 cm. Dybde ca. 37 cm. Højde ca. 52 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 145