Kommode, håndstand på ben, dateret 1806.

4450293. Kommode, håndstand på ben, dateret 1806.

Højde ca. 63
49 x 37 cm.

Slid, pletter, mærker
Farvetab
Tør revne.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 63
49 x 37 cm.

Slid, pletter, mærker
Farvetab
Tør revne.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 428