SEKTIONSOFA/MODULSOFA, læder, 1970/80'erne.

4449489. SEKTIONSOFA/MODULSOFA, læder, 1970/80'erne.

Treddelt, med løse plysærmer i ryg og sæde.
Længde ca.: 180cm, 120cm og 135cm. Dybde ca. 78cm, sædehøjde ca. 40cm, højde ca. 70cm.

Brugsslitage, mærker og ridser. Slidning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 501