PETER MARTENSEN. Multiplikationsstudie, radering ingen EA, Signeret P Martensen og dateret -94.

444944. PETER MARTENSEN. Multiplikationsstudie, radering ingen EA, Signeret P Martensen og dateret -94.

Arkstørrelse 63x76 cm, uindrammet.

Med håndteringsfolder og en del gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 826