HIRSCHFÄNGER, 1800-tallet.

HIRSCHFÄNGER, 1800-tallet.
4449438. HIRSCHFÄNGER, 1800-tallet.

Kagerulle beklædt i læder, kar beklædt i læder. Mærkning mangler. L i alt ca. 55 cm.

Slid, beslag med mærker og ridser.

Tema

A Collector’s Home

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

A Collector’s Home

Antal besøg: 519