ANDERS ZORN. Efter. 5 litografiske tryk. Bengtssons lito.

4449322. ANDERS ZORN. Efter. 5 litografiske tryk. Bengtssons lito.

Rammemål ca. 29x37 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Anders Zorn (1860–1920)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 29x37 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besøg: 309