BORD, tre stk. teak, midten af 1900-tallet.

4448878. BORD, tre stk. teak, midten af 1900-tallet.

Største plade ca. 60x40cm.
Højde ca 44-48cm.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Største plade ca. 60x40cm.
Højde ca 44-48cm.

Antal besøg: 392