MARTIN POSER. Olie på lærred foret på panel, signeret.

4448649. MARTIN POSER. Olie på lærred foret på panel, signeret.

26 x 36 cm
Rammemål 33 x 43 cm.

Foderet på panelet. Let farvetab.

Kunstner/designer

Martin Poser (1909–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

26 x 36 cm
Rammemål 33 x 43 cm.

Kunstner/designer

Martin Poser (1909–1999)

Antal besøg: 450