TASTATUR, Akai Professional, MPK 249.

4448386. TASTATUR, Akai Professional, MPK 249.

Med tilbehør, stativ og skammel.
Længde på tastatur 72 cm
Lig på et stativ (foldet) 100 cm
Taburets længde (foldet) 93 cm.

Brugsslitage. Strømkabel til tastatur mangler. Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde på tastatur 72 cm

Antal besøg: 346