CARL MALMSTEN. Sofabord, „Ovalen“, birk, efterbehandling hyldebær.

4448117. CARL MALMSTEN. Sofabord, „Ovalen“, birk, efterbehandling hyldebær.

Skive ca. 119x85cm, højde ca. 60cm.
Ikke bemærket.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke bemærket.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besøg: 432