HÄNKELSKÅL, sølv, Sovjetunionen, 20. århundrede, ca 238 gram.

444781. HÄNKELSKÅL, sølv, Sovjetunionen, 20. århundrede, ca 238 gram.

Rund, gennemboret. Niello dekoration af planter. Længde 19 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 444