FLYMODEL, Scandia, SAAB.

FLYMODEL, Scandia, SAAB.
4447513. FLYMODEL, Scandia, SAAB.

Plak sølv. Højde ca. 19 cm. Bredde ca. 29 cm.
22 cm.

Gravering. Plaketten mangler. Overfladeslitage.

Tema

A Collector's Estate Part 15: Airplanes and SAAB

Få foretaget en gratis vurdering!

22 cm.

Tema

Antal besøg: 569