RYGEBORD, 1930'ERNE.

RYGEBORD, 1930'ERNE.
4447399. RYGEBORD, 1930'ERNE.

Midt med løs messingskål. Svingede ben.
Højde 48cm, diameter 70cm.

Brugsslitage, mærker, ridser, mindre ar på skålen.

Få foretaget en gratis vurdering!
4447399. RYGEBORD, 1930'ERNE.

Højde 48cm, diameter 70cm.

Antal besøg: 211