GUNNAR NORRMAN. trækulstegning, „Efterårsoptakt“.

4447357. GUNNAR NORRMAN. trækulstegning, „Efterårsoptakt“.

Signeret og dateret 1951.
Rammemål 68x53cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Gunnar Norrman (1912–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1951.
Rammemål 68x53cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Gunnar Norrman (1912–2005)

Antal besøg: 309