OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, blomsterstilleben.

4447348. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, blomsterstilleben.

Signeret B.Rosenqvist.
Rammemål 72x62cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret B.Rosenqvist.
Rammemål 72x62cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 235