SVEN BERTIL BERG, litografi, figurkomposition.

4447311. SVEN BERTIL BERG, litografi, figurkomposition.

Signeret og dateret 1973 og nummereret 178/200.
Rammemål 53x66cm.

Brugstilstand, løs ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 53x66cm.

Brugstilstand, løs ramme.

Antal besøg: 160