VÆGUR, forgyldt Westerstrand.

VÆGUR, forgyldt Westerstrand.
4447232. VÆGUR, forgyldt Westerstrand.

højde 62 cm, bredde ca. 30 cm.

Uprøvet funktionsgaranti leveres ikke, ikke fuldt gennemgået. Mindre skader på ydersiden opstår.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 250