MONA JOHANSSON. litografi.

MONA JOHANSSON. litografi.
4447173. MONA JOHANSSON. litografi.

Motiv fra Drottninggatan og Kyrkogatan, Varberg. Signeret, nummereret 86/208,
40x57 cm
48x65cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

40x57 cm
48x65cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 314