UIDENTIFICERET KUNSTNER. Olie på lærred, signeret Gerhard.

4446562. UIDENTIFICERET KUNSTNER. Olie på lærred, signeret Gerhard.

Håndarbejdende kvinde.
Mål med ramme ca. 61 x72 cm.

Overfladeslitage, overfladiske ridser, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Håndarbejdende kvinde.
Mål med ramme ca. 61 x72 cm.

Antal besøg: 145