OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel.

4446082. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel.

billede dimensioner 99x79 cm
overordnede dimensioner 112x92 cm.
Signeret V.Zejda
Dateret 1981.

Mindre overfladeridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

billede dimensioner 99x79 cm
Signeret V.Zejda
Dateret 1981.

Mindre overfladeridser.

Antal besøg: 279