AUGUST HAGBORG. Oyster Picker Sko.

4445943. AUGUST HAGBORG. Oyster Picker Sko.

Olie på lærred, 84 x 117 cm, inkl. ramme 94 x 130 cm. Signeret Hagborg.

Trykskader, lille hul (ikke helt igennem).

Kunstner/designer

August Hagborg (1852–1921)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

August Hagborg (1852–1921)

Antal besøg: 476