RULLEBORD, IKEA, „General/Voss“, 1980.

4445931. RULLEBORD, IKEA, „General/Voss“, 1980.

Forkromet undervogn med skiver af røgfarvet glas. På hjul. Længde 75, bredde 50, højde 70 cm.

Modellen afbildet i IKEA-kataloget i 1983, s. 68.

Brugsslitage. Mindre mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 346