THORILD OLSSON. Olie på panel, facader signeret.

4445656. THORILD OLSSON. Olie på panel, facader signeret.

Indrammede dimensioner måler 42 x 33 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 131