OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 4 stk træsnit, „Mellösaby“, signeret.

4445546. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 4 stk træsnit, „Mellösaby“, signeret.

Billedoverflademål ca. 33 x 23, 15x10, cm
Rammemål ca. 46 x 39 cm, 33x30 cm.
De er to med samme motiv.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

De er to med samme motiv.

Brugsslitage.

Antal besøg: 208