UIDENTIFICERET KUNSTNER, Litografi, „Dværgen“, signeret Granvall-93.

4445520. UIDENTIFICERET KUNSTNER, Litografi, „Dværgen“, signeret Granvall-93.

Billede. ca. 23 x 28 cm
Ramme. ca. 37 x 51 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billede. ca. 23 x 28 cm
Ramme. ca. 37 x 51 cm.

Antal besøg: 177